Verkoop Hofpark fase 1 gestart
28 oktober '25
Het moment waarop je al een tijdje wacht is daar: de verkoop van de woningen in Hofpark fase 1 is van start gegaan! Vanaf nu kun je je inschrijven voor je favoriete woning(en). Alles wat je nodig hebt om een weloverwogen keuze te maken, vind je terug bij het woningaanbod.
Tijd om je voorkeur in te vullen
Je hebt tot uiterlijk dinsdag 4 november 12.00 uur de tijd om je voorkeur(en) door te geven, aan te passen of te verwijderen.
Ben je er al uit? Neem rustig de tijd om alle verkoopdocumenten goed door te lezen en geef daarna je voorkeur(en) door, met een maximum van vijf woningen. Wil je de volgorde veranderen of een woning toevoegen of verwijderen? Dat kan! Vergeet ook niet om je financiële check toe te voegen!
Op donderdag 6 november rond 12.00 uur ontvang je de uitslag van de toewijzing in je inbox. In je persoonlijke account zie je dan direct of je een woning hebt toegewezen gekregen of dat je op de reservelijst staat.
Hofpark fase 2 later in verkoop
Let op: Hofpark fase 2 gaat later in verkoop en omvat de volgende bouwnummers: 2, 5, 8, 13, 16, 22, 25, 29 en 33. Het is nog niet bekend wanneer deze woningen in verkoop gaan, omdat we op dit moment onderzoeken hoe we deze woningen kunnen toewijzen aan de hand van het gemeentelijk beleid.